Wybierz stronę

Cztery pory roku w Tatrach

Cztery pory roku w Tatrach

Dziś chciałem udostępnić kolejny krótki film górski, a dokładniej modne ostatnio Timelapse, czyli film po klatkowy zrobiony z całej masy zdjęć. Przytoczę definicję za Wikipedią:

Film poklatkowy, fotografia poklatkowa − technika pozwalająca lepiej zobaczyć procesy zbyt powolne dla ludzkiej percepcji. Polega na wykonywaniu zdjęć w (stosunkowo) dużych odstępach czasu a następnie wyświetlanie ich w przyśpieszonym tempie. W ten sposób procesy trwające w rzeczywistości całymi godzinami, czy nawet dniami można obejrzeć w kilkanaście sekund.

Bracia Kłysewiczowie zdominowali pokazywanie piękna Bieszczad o wszystkich porach roku, co można zobaczyć na ich kolejnych filmikach, np. tutaj. Natomiast  Józek Krzeptowski ukazuje piękno i magię Tatr. Robi to doskonale, co możecie zobaczyć na prezentacji poniżej. To nie pierwszy timelapse w jego wykonaniu, wcześniejszy podejrzycie sobie tu . Zapraszam do przeżycia ponad trzy minutowej uczty duchowej. Z górskim pozdrowieniem

Marcogor

 

O autorze

marcogor

Bloger z Gorlic, górołaz opisujący swoje górskie wyprawy, zakochany w Tatrach, miłośnik górskich wędrówek i wszystkiego piękna natury. Góry to moja pasja i mój drugi dom.

2 komentarze

  1. http://paulinazuraw.blogspot.com/

    Piękne obrazy a zwłaszcza te zimowe!!

    Odpowiedz
  2. Piotr

    Blog,foto,film-BAJKA:)

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TURYSTYKA – GÓRY – PODRÓŻE – BLOG ISTNIEJE OD II.2012

POSTAW KAWĘ MARKOWI

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pasma Górskie

Translate »