Kiedy Góral umiera

Kiedy Góral umiera

12 listopada tego roku w schronisku na Hali Ornak odbyło się spotkanie tematyczne, pod tytułem ” W stronę Pysznej i tatrzańskiej poezji” oraz  „Mistyfikacje Tatr” i ” Widmo Brockenu, legendy, mity, duchy Tatr” poprowadzone przez Wojciecha Szatkowskiego z Muzeum Tatrzańskiego. Był to też wieczór poezji i gitarowe brzmienia. Mimo listopadowej, deszczowej pogody i do tego poniedziałku turyści dopisali i schronisko było pełne ludzi. Dziś chciałem udostępnić wspaniały, krótki film, który został tam pokazany. Film ten poświęcony jest ludziom gór, osobom które straciły życie podczas górskich wędrówek, a także niosącym pomoc innym w górach. Niesamowite zdjęcia i wspaniała muzyka każdemu powinna przypaść do gustu, mimo smutnej wymowy filmu. Góry pochłonęły już wielu szlachetnych ludzi, ten film jest dla uczczenia ich pamięci. Oglądnijcie film koniecznie. Na mnie zrobił największe wrażenie.

filmy górskie &montaż Józek Krzeptowski
zdjęcia górskie Maciej Kolber

Marcogor

 

 

O autorze

marcogor

Bloger z Gorlic, górołaz opisujący swoje górskie wyprawy, zakochany w Tatrach, miłośnik górskich wędrówek i wszystkiego piękna natury. Góry to moja pasja i mój drugi dom.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TURYSTYKA – GÓRY – PODRÓŻE – BLOG ISTNIEJE OD II.2012

POSTAW KAWĘ MARKOWI

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pasma Górskie

    pożyczki prywatne
  • szymański amp krajewski pożyczki prywatne bez bik krd erif dla zadłużonych likes talking about this jesteśmy sprawdzoną firmą działającą
Translate »