Wybierz stronę

Konkurs na Bloga Roku 2014 – Zagłosujcie na górską pasję

Konkurs na Bloga Roku 2014 – Zagłosujcie na górską pasję

 Wmyśl zasady: „Do trzech razy sztuka”, po raz trzeci próbuje swych sił w Konkursie na Bloga Roku. Drugi rok z rzędu startuje ze swoim blogiem górskim w kategorii:Podróże, gdzie jurorem jest Martyna Wojciechowska. Ostatnie dwa lata to miejsca w pierwszej dziesiątce, fajnie byłoby dostać się do pierwszej trójki, żeby móc z większą siłą promować aktywny styl życia, na turystycznej ścieżce, w cudownej górskiej krainie! Kto zna stronę www.marekowczarz.pl wie, że opisuje swoje górskie wędrówki z pasją, wycieczki z piękne miejsca w kraju i sąsiednich krajach, wypady na łono natury. Góry to od 25 lat moja pasja, miłość i poświęcam im cały czas wolny.

Od trzech lat opisuje swoje podróże po wszystkich polskich pasmach górskich oraz na Słowacji, Ukrainie, Rumunii i Czechach, przez ostatni rok także te w ramach zrealizowanego projektu Korony Gór Polski. Mój blog to także dużo poezji o górach, recenzje, newsy ze świata gór, opisy krajoznawcze i mnóstwo fotografii w albumach górskich. Przez trzy lata powstało ponad 400 wpisów, opisujących wycieczki w 40 pasm górskich i ponad 170 galerii zdjęć. Strona ciągle się rozwija, średnio co 3 dni powstaje nowy artykuł. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć mój blog w głosowaniu sms-owym przez najbliższy tydzień to będę bardzo rad. Głosowanie potrwa od 3.II godz.15, do 10.II godz.12. Z jednej komórki można będzie oddać jeden głos wysyłając SMS z terenu Polski. Wysyłamy SMS na numer 7122, w treści wpisując tylko kod: F11384 (wszystko razem bez odstępów). Koszt to 1,23 zł, z czego złotówka zasili konto Fundacji „Dzieci Niczyje”. Każdego, kto zechce wesprzeć mnie i fundację zapraszam do wspólnej zabawy i liczę na wasze wsparcie i głosy! Myślę, że byłoby rewelacyjnie, gdyby w końcu górski blog opisujący wędrówki po naszych polskich, najbliższych sercu pięknych terenach górskich zdobył jakiś laur, czy wyróżnienie. To byłaby zarazem promocja naszej wspólnej pasji. Więcej o konkursie przeczytacie tutaj. Z górskim pozdrowieniem

Marcogor

O autorze

marcogor

Bloger z Gorlic, górołaz opisujący swoje górskie wyprawy, zakochany w Tatrach, miłośnik górskich wędrówek i wszystkiego piękna natury. Góry to moja pasja i mój drugi dom.

1 komentarz

  1. Anna

    Super blog z pięknymi zdjęciami!

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TURYSTYKA – GÓRY – PODRÓŻE – BLOG ISTNIEJE OD II.2012

POSTAW KAWĘ MARKOWI

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pasma Górskie

Translate »