Odsłon: 4 353

8 komentarzy


 • Iza

  Przestałam już czytać komentarze internautów pod artykułami dotyczącymi wypadków górskich bo często większość budzi po prostu niesmak. „W miejscu X wypadkowi uległ. uległa…”, często nie ma żadnych informacji o dokładniejszych okolicznościach tych wypadków czy przygotowaniu turystów, obuwiu w jakim się poruszali itp, a ludzie mimo tej niewiedzy i tak ochoczo szafują osądami typu „lekkomyślny idiota” itp.

  29 lipca, 2014
  • Łukasz

   Przestacie powtarzć jak mantre że przez nieodpowiednie obuwie są wypadki. Sam przeszedłęm połowe tatr z niskim obuwiu i nic mi sie nie stało. Kiedys ludzie chodizli na boso i tez im sie nic nie działo teraz wielka moda nastała na mowienie ze to wina nieodpowiedniego obuwai..tak tak..Trzeba kupic buty za 500 zł i wtedy sie jest bezpiecznym. Brzmi jak z rekalmy sklepu obuwniczego. Pzdr.

   05 sierpnia, 2014
  • Iza

   Ale gdzie ja niby stwierdziłam, że wypadki zdarzają się przez takie albo owakie obuwie? 🙂 Każdy chodzi po górach w takich butach, w jakich uważa i to akurat nie moja sprawa. Chodziło mi o to, że pełno pod artykułami o wypadkach właśnie tego typu zbędnych i nieco niesmacznych komentarzy „zabił się bo pewnie polazł w trampkach, sam sobie winien!”, a to tylko jeden z przykładów tego, co ludzie czasami wypisują pod informacjami o jakby nie było tragicznych zdarzeniach, nie znając nawet ich dokładnego przebiegu, przyczyn itp. Pozdrawiam.

   20 sierpnia, 2014
 • aneta

  Gabi wypowiadasz to, co chce się wypowiedzieć ale słowa więzną w rozpaczy gdy się czyta te osądy te komentarze rzucane jak kamienie…kto nie wie czym jest miłość do gór niech lepiej pomilczy i przeczyta o niej z Twoich ust…pisz Gabi…mów…

  29 lipca, 2014
 • ania

  glebokie I prawdziwe slowa…

  08 sierpnia, 2014
 • jana

  świadomy i wrażliwy człowiek nawet nie pomyśli o czyjejś śmierci w taki sposób i nie pozwoli sobie na prymitywny komentarz…ten tekst jest naprawdę piękny..jakże mi bliski…tatry to jedyne miejsce, w którym czuję prawdziwe szczęście, gdzie potrafię wzruszyć się spoglądając na otaczającą mnie rzeczywistość,nie da się wypowiedzieć jakie uczucia towarzyszą takim chwilom..nie da się uwolnić, wyleczyć z tego cudownego uzależnienia!

  15 sierpnia, 2014
 • Joanna

  Jakie piękne słowa o miłości do gór, siedzę w pracy, czytam i ryczę ze wzruszenia …Bo nie mam takiej lekkości pióra żeby wyrazić co czuję, gdy „góra pozwoli mi na audiencję” Dziękuję…

  27 września, 2014
 • Magdalena

  Mam łzy w oczach po przeczytaniu. Tak mądrych ludzi życzyłabym sobie spotykać za każdym razem. Kocham góry, szanuję je, czuję respekt. Pozdrawiam autorkę tych niezwykłych słów.

  08 czerwca, 2015

Skomentuj


Copyright © <a href="http://szablonywordpress.pl">Szablony Wordpress</a>
!
Translate »
www.VD.pl tonery Wrocław tusze