Reklama

Jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy na moim blogu?

Napisz do mnie: marcogor[malpka]op.pl

 

Jaki jest mój blog?

 To strona pisana przez górskiego pasjonata, który we wszystko co robi wkłada całe serce. Góry, turystyka górska, podróże, odkrywanie nowych miejsc, poznawanie piękna świata, bliski kontakt z naturą to moja pasja, której poświęcam cały czas wolny. O swojej największej miłości pisze też wierszem, bo jak coś kochać to na całego i oddawać wszystkie swoje talenty. Oprócz poezji, opisów wypraw, newsów ze świata gór znajdziecie też u mnie recenzje, testy wszystkiego co potrzebne do wędrówek.

Jeśli uważacie Państwo, że Wasz produkt bądź usługa znajdą tutaj swoich odbiorców, zapraszam do współpracy na  blogu, razem zaprezentujemy je tutaj i przekonamy innych  do nich. Jedynym warunkiem współpracy jest zachowanie tematyki mej strony.

 

Współpraca

Skoro Państwo trafili na tę stronę, to z pewnością zależy Wam na dotarciu ze swoimi produktami, usługami, etc. do nowych odbiorców. Siła Waszej marki będzie zależała także od tego, w jaki sposób i gdzie zostanie ona zaprezentowana. Warto wyjść do potencjalnych odbiorców. Ważną rolę w odbiorze marki przez możliwych klientów odgrywają opinie osób, które miały już z nią wcześniej styczność i potrafią ją zapromować.

Reklama Państwa produktów i usług może być teraz jeszcze łatwiejsza. Wykorzystajcie  siłę oraz zasięg internetu i zdecydujcie się na reklamę na moim blogu. Blogosfera to moc, bo coraz więcej ludzi czyta blogi. To coraz lepszy sposób reklamy. Dostrzegli to już najwięksi gracze na rynku marketingowym.

 

 Jakie formy współpracy/ reklamy oferuję?

 1. linki sponsorowane
 2. wpisy sponsorowane
 3. banery reklamowe
 4. artykuł tematyczny z autopromocją na portalach społecznościowych
 5. działania reklamowe wybranych produktów, usług ze wsparciem w tzw.social mediach
 6. konkursy dla czytelników
 7. testy produktów outdoorowych
 8. recenzje książek/przewodników/map/sprzętu fotograficznego
 9. relacje z wyjazdów krajowych i zagranicznych
 10. partner strategiczny-podpisujemy umowę, która określi obowiązki obu stron
 11. patronat medialny nad wydarzeniem lub ciekawymi inicjatywami
 12. usługi przewodnickie
 13. zdjęcia na zamówienie
 14. odwiedziny hoteli, pensjonatów, domów noclegowych i późniejsza recenzja na blogu
 15. lokowanie Twojej marki na mojej odzieży
 16. napisanie bogato ilustrowanego artykułu z wybranego regionu, który będziesz mógł zamieścić u siebie na stronie
 17. państwa pomysł…

Charakter współpracy może być stały lub jednorazowy. Długo lub krótkoterminowy. Wszystko zależy od Państwa pomysłu na daną akcję.

 

Ile to wszystko kosztuje?

 

Cena reklamy będzie zależała od jej formy i zasięgu (wpisy na blogu, fanpage’u na Facebooku, Google+, NK, Twitter ). Za co Państwo zapłacą? Za to, czego Państwa firma będzie wymagała: zamieszczenie banera, testy produktów, recenzje, wpisy konkursowe, wpisy sponsorowane, etc. Płatność jednorazowa za wykonaną pracę lub ratalnie za poszczególne etapy współpracy.

 

Czy wszystkie formy współpracy są płatne?

 

Płatne będzie tylko to, czego Państwa firma będzie ode mnie oczekiwała (wpisy, testy, organizacja konkursu, umieszczenie banera, etc.).

Wyjazdy – Państwo sponsorują wyjazd w zamian za obszerną relację (zwykle podzieloną na kilka wpisów) z pobytu w danym miejscu, okraszoną fotkami. Relacja może być na żywo już w trakcie wycieczki przez wpisy na portalach społecznościowych.

Paliwo na wyjazdy, samochód do dyspozycji na wycieczki górskie też wchodzi w grę i może być reklamowany sponsor lub marka. Firma, która zasponsoruje cały sezon górskich wycieczek może zostać partnerem strategicznym i liczyć na reklamę firmy, czy swego produktu w każdym opisie wycieczki.

Produkty – Gdy otrzymam od Państwa produkt i dadzą mi Państwo wolną rękę, co z produktem zrobię (przetestuję, ocenię, w ogóle wspomnę o nim na blogu), zapłata nie wchodzi w grę. Przewodniki, mapy, albumy górskie też mogą być wspomniane w tekście, kto jest ich wydawcą.

 

Mogą Państwo być pewni, że treść reklamowa (wpisy), która pojawi się u mnie na blogu, nigdy nie zostanie usunięta – nawet po zakończonej współpracy. Będzie ciągle dostępna, a tym samym indeksowana przez Google, co będzie miało pozytywny wpływ na widoczność Państwa firmy w sieci.

 

Jestem otwarty na Państwa pomysły.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Marcogor

 

Współpracowałem już z firmami:

Pascal

Lottoland.com

AlpenSki.pl

Hotels.com

Agora

Trivago.pl

    Rainbow.pl

Couponnation

Inseco.pl

Noidss.com

Eactive

Księgarnia Mapnik

DigitalOpenGroup

Decathlon

HTC

Tidal

Wedel

PEKAO

ZOPIM

Preply.com

                                                                                               Bezdroża

Pisali o mnie w magazynie górskim npm. oraz na portalu Fabryka Podróżnika.pl, a także HaloGorlice.pl. Ostatnio wystąpiłem w TVP2 „Pytanie na śniadanie”.

TURYSTYKA – GÓRY – PODRÓŻE – BLOG ISTNIEJE OD II.2012

POSTAW KAWĘ MARKOWI

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pasma Górskie

sprzęty rtv i agd
Najlepsze urządzenia na rynku. Szeroki wybór, najwyższa jakość. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Translate »