Gala Twórców – Konkurs na Bloga Roku 2015

Gala Twórców – Konkurs na Bloga Roku 2015

Po raz kolejny, a dokładnie czwarty raz z rzędu postanowiłem wystartować w Konkursie na Bloga Roku, w edycji za rok 2015 nazwany Galą Twórców. Stale przyświeca mi promowanie zdrowego stylu życia, aktywności na świeżym powietrzu i chęci odkrywania nowych, pieknych miejsc. A tych matka natura nie poskąpiła, więc ciagle znajduje nowe cele do podróży, choć najbardziej nadal uwielbiam górskie wędrówki… to oderwanie się od świata, problemów. Praktycznie cały czas wolny poświęcam na rozwijaniu swojej pasji i podróżniczych eskapadach w coraz to nowe pasma górskie. Bo góry to moja największa miłość, dlatego oprócz relacji z wypraw często pisze o nich poprzez poezję, bo ona najtrafniej przecież oddaje moje uczucia i emocje, jakie towarzyszą mi podczas kolejnych spotkań z dziką przyrodą.                                                                                                                                                                                 

Sninski Kamień, Vyhorlat, foto by wiktorbubniak.pl

Sninski Kamień, Vyhorlat, foto by wiktorbubniak.pl

Od czterach już lat staram się eksponować i polecać taki styl życia, bo według mnie to najlepszy sposób na odnalezienie radości w tym zabieganym, stresującym świecie. Znowu ośmielam się prosić Was czytelników i fanów bloga o oddanie swego głosu na moją stronę w tegorocznym konkursie. Tym razem trafiłem do kategorii; Pasje i twórczość, co najlepiej oddaje profil mego bloga, gdzie są też recenzje wszystkiego co związane z górami, newsy ze świata ponad dolinami, ale przede wszystkim relacje z wycieczek, wiersze oraz  moje górskie przemyślenia, z punktu widzenia 25 lat wałęsania po górach Europy. Udało mi się odwiedzić już 50 pasm górskich w 6 krajach, zdobyć Koronę Gór Polski i wejść na niezliczoną ilość szczytów. Na mej stronie znajdziecie ponad czterysta opisów górskich wypraw i ponad dwieście albumów fotograficznych z gór, a także wielką ilość poezji górskiej.

Mała Fatra, foto by wiktorbubniak.pl

Wielki Rozsutec, Mała Fatra, foto by wiktorbubniak.pl

Liczę, że dzięki Wam blog górski zaistnieje w tym konkursie i wyróżni się na tle olbrzymiej konkurencji – 355 blogów w mej kategorii. Po przecież nasza górska pasja jest wspaniała, ale o tym nie muszę Was przekonywać. Proszę więc po raz kolejny o głos na mego bloga oraz polecanie znajomym mej strony, jako odskoczni choć chwilowej od problemów życia i również o zagłosowanie na mnie. Udostępniajcie więc wiadomość o konkursie dalej i pomóżcie jednemu z niewielu blogów górskich w sukcesie! Jak zawsze pieniądze zebrane podczas tygodniowego głosowania trafią na cele charytatywne. Tym razem zasilą konto Fundacji Dziecięca Fantazja. Środki uzyskane przez organizatora z głosowania SMS przekazane zostaną na realizację marzeń i potrzeb podopiecznych Fundacji.

dolina Raczkowa, Tatry Zachodnie, foto by wiktorbubniak.pl

Dolina Raczkowa, Tatry Zachodnie, foto by wiktorbubniak.pl

Koszt wysłania SMS-a to tylko 1,23 zł. Głosować można z terenu Polski tylko raz z każdego numeru. Głosujcie zatem na nr. telefonu: 7124, w treści wiadomości wpisując tekst: B11162 . Wszystko razem ( duże B i pięć cyfr łącznie). Z góry dziękuję za każdy głos i Wasze wsparcie. Głosowanie trwa od dzisiaj do 1.III, godz.12. Wtedy też poznamy skład finałowej dziesiątki, którą będzie oceniał juror konkursu. Tradycją konkursu jest to, że środki uzyskane przez organizatora z głosowania SMS przekazywane są na cele charytatywne. W tym roku zostaną powierzone Fundacji Dziecięca Fantazja na spełnienie marzeń i potrzeb dzieci zmagających się z nowotworami, wadami wrodzonymi i chorobami genetycznymi.

Wielki Chocz, Góry Choczańskie, foto by wiktorbubniak.pl

Wielki Chocz, Góry Choczańskie, foto by wiktorbubniak.pl

„W ciągu ponad 13 lat, dzięki darczyńcom udało się spełnić ponad 4500 marzeń i potrzeb naszych podopiecznych. Jednak na spełnienie wciąż czekają kolejne, w tej chwili ponad 1000. Ciężka choroba, ból, brak nadziei i osamotnienie. Wysokie wydatki związane z leczeniem dziecka sprawiają, że rodzinie (często niepełnej) nie wystarcza na podstawowe potrzeby. O marzeniach innych niż zdrowie nawet się nie wspomina… Tym bardziej jesteśmy wdzięczni za każdy głos oddany w konkursie – podaje Fundacja Dziecięca Fantazja.” W zeszłym roku organizatorzy zebrali ponad 63 tys. złotych. Warto pomagać tym maluczkim, a niejako przy okazji wesprzeć mnie swym głosem! Więcej o konkursie Blog Roku znajdziecie tutaj. Z górskim pozdrowieniem Wasz

Marcogor

 

O autorze

marcogor

Bloger z Gorlic, górołaz opisujący swoje górskie wyprawy, zakochany w Tatrach, miłośnik górskich wędrówek i wszystkiego piękna natury. Góry to moja pasja i mój drugi dom.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TURYSTYKA – GÓRY – PODRÓŻE – BLOG ISTNIEJE OD II.2012

POSTAW KAWĘ MARKOWI

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pasma Górskie

Translate »