Odsłon: 3 292

7 komentarzy


 • Małgorzata

  Fajna,barwna opowieść o kolejnej wędrówce :)Podoba się:)))no i fotki jak zwykle wspaniałe:)

  03 lutego, 2013
 • Robert

  Zimowe wędrówki. Kiedys tez nie lubiłem, a nawet wręcz bałem się tej pory roku w górach. Któregoś roku w końcu marca prawie bym został w śniegach w okolicy..Baraniej Góry. Doceniłem uroki zimowej wędrówki gdy przesiadłem sie na narty turowe. Nie ma porównania- tam gdzie pieszy brnie przez cały dzień, naturach podejdziesz w 2-3 godziny, by później w kilkanaście minut zjechać po mniej lub nieco bardziej puszystym śniegu. Jeszcze zanim powrócisz masz czas na spokojne podziwianie widoków, herbatkę w schronisku, pogaduszki itp. Sama radość. Polecam. Pozdrawiam

  03 lutego, 2013
 • Wiktor

  Próbowałem już Marka namówić w tym roku aby na starość spróbował jeszcze nart biegowych ale póki co bez skutku. Mamy tuż za rogiem niemal 100km oznakowanych bajkowych tras Beskidu Niskiego.
  Mam jednak nadzieję, że do końca lutego zbierzemy całą ekipę, w szczególności nasze wszystkie piękne dziewczyny 🙂 i zrobimy wyrypę przez śnieżne trasy Łemkowyni.

  04 lutego, 2013
 • Wiktor

  o tym mówię 🙂
  http://www.rtvg.pl/main?f=2464

  06 lutego, 2013
  • Robert

   Pięknie! Ładniej niż u mnie na Jurze. 🙂

   13 lutego, 2013
 • oj kusisz Wiktor kusisz…coraz bardziej!

  06 lutego, 2013
 • Mariusz /włóczęga/

  Ja też późno zobaczyłem góry zimą. Jako, że większość wyjazdów w góry, to wyjazdy w Tatry, gdzie zimy boję się naprawdę, więc korzystam i chodzę nie za wysoko. Odczuwam jednak takie zadowolenie jak ty. To coś nowego, coś innego, a równie pięknego. Pozdrawiam Marku i do ponownego spotkania na jakimś szlaku.

  09 lutego, 2013

Skomentuj


Copyright © <a href="http://szablonywordpress.pl">Szablony Wordpress</a>
!
Translate »
www.VD.pl