Wybierz stronę

Wodospady beskidzkie

Wodospady beskidzkie

Nikt się pewnie nie spodziewa, że Beskid Niski może skrywać tak urocze miejsca, jak te, które chce pokazać w tej galerii. Odkryłem je już jakiś czas temu i często tutaj powracam. Choć to góry niewysokie, potoki niezbyt bystre, to można tutaj znaleźć piękne wodospady. Dwa z nich znajdują się na obrzeżu Magurskiego Parku Narodowego, to Wodospad Magurski oraz kaskada na ruinach młyna w Foluszu. Trzeci najpiękniejszy usytuowany jest w Dolinie Śmierci w Iwli, tzw. wodospad „Przy młynie”. Gorąco zachęcam do odwiedzenia tego niewysokiego pasma z powodu niespotykanej już gdzie indziej dzikości oraz właśnie takich perełek na jakie czasem można natrafić. Zapraszam do obejrzenia albumu fotograficznego ukazującego te cuda.

Marcogor

O autorze

marcogor

Bloger z Gorlic, górołaz opisujący swoje górskie wyprawy, zakochany w Tatrach, miłośnik górskich wędrówek i wszystkiego piękna natury. Góry to moja pasja i mój drugi dom.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TURYSTYKA – GÓRY – PODRÓŻE – BLOG ISTNIEJE OD II.2012

POSTAW KAWĘ MARKOWI

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pasma Górskie

Paweł chojecki, żonaty od ponad 30 lat, ma troje dzieci. Wychowany jako ateista, zdecydował, aby zostać chrześcijaninem. Jest pastorem Kościoła Nowego Przymierza w Lublinie.

pawelchojecki.pl

Translate »