Wybierz stronę

Fotograficzne pamiątki z gór

Fotograficzne pamiątki z gór

Wszyscy wedrujący po górach lubią przywozić stamtąd pamiątki. Dla wielu najlepszym sposobem zapisania cudownych chwil tam spędzonych są zdjęcia. Lubimy przecież wspominać w zaciszu domowym nasze wyprawy i przeglądać fotki obrazujące zdobyte szczyty, strome podejścia, cudne doliny czy górskie kwiaty. Przypominają nam najlepsze momenty, które ulatują z biegiem czasu. Wiadomo, że nic nie zastapi tego, co zostaje w sercu po każdej wycieczce. Bo to najlepsze uczucia, pozytywne doznania, ale jedno drugiemu nie przeszkadza. Turyści lubiący inne formy spędzania czasu także nie zapominają o robieniu pamiątkowych zdjęć. Praktycznie każdy z nas ma obecnie do dyspozycji aparat, chociażby w komórce. Ale cyfrowe zdjęcia to nie to samo, co te na papierze. Wiele osób ma sentyment do papierowej fotografii. Lubi przeglądać albumy pełne wspomnień, ja też do nich należę. Teraz mało kto jednak wywołuje fotki, biegając do fotografa.

Jednak żyjemy w czasach, że albumy możemy sobie sami stworzyć bez wychodzenia z domu. Ja skorzystałem z takiej możliwości, bo to również dobry pomysł na różne okazje, np. jako prezent, choćby dziś na Dzień Kobiet. Chciałem polecic Wam firmę http://printu.pl/, która ma przygotowaną bardzo dobrą ofertę fotoksiążek. Fotoksiążka PRINTU to profesjonalnie wydrukowany i oprawiony album z Twoimi zdjęciami, stworzony przez Ciebie i według Twojego pomysłu! Łatwo i szybko zaprojektujesz oraz wydrukujesz niepowtarzalną Fotoksiążkę. Możecie wybrać z kilku gotowych, tematycznych szablonów i samemu zaprojektować projekt. Wszystko łatwo i intuicyjnie, wypróbowałem na sobie. Można wybrać także format albumu i oprawę. Minimalna liczba stron to 20, a maksymalna zależy od formatu książki. Tak więc wybieracie fotki, wysyłacie na serwer, tworząc własną kompozycję, a po kilku dniach dostaniecie album do domu.

Kto ma ochotę na sprawienie sobie takiego prezentu zapłaci teraz mniej korzystając z rabatu, jaki dostałem dla swoich czytelników. To całe 39% taniej od ceny normalnej, więc może warto sprawić sobie piękną pamiątkę. Możecie zaskoczyć swoich bliskich czymś nowym, gdzie znajdą się wasze wspólne wspomnienia. Wystarczy wykorzystać ten unikalny link, aby otrzymać kupon rabatowy… http://printu.pl/lp/marekowczarz/. Jak wygląda taki album zobaczycie na kilku fotkach mojej fotoksiążki. Robienie zdjęć fotografiom nie wychodzi za dobrze jakościowo, ale zapewniam, że jakość na żywo jest dobra. To bardziej fotki poglądowe, jak może wyglądać kompozycja albumu. Obejrzyjcie, że warto, ale wybór należy oczywiście do Was. A przy okazji składam najlepsze życzenia dla czytelniczek w dniu waszego święta! Z górskim pozdrowieniem

Marcogor

O autorze

marcogor

Bloger z Gorlic, górołaz opisujący swoje górskie wyprawy, zakochany w Tatrach, miłośnik górskich wędrówek i wszystkiego piękna natury. Góry to moja pasja i mój drugi dom.

2 komentarze

  1. Wakacjenadmorzem.pl

    Wspaniale wyszła ta fotoksiążka! Do kiedy będzie ważny rabat? I czy można korzystać z niego kilkakrotnie?

    Odpowiedz
  2. Marcogor

    Rabat ważny jest przez 14 dni. Wykorzystać można go jednokrotnie.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SUBSKRYBUJ TEGO BLOGA

Oh hi there 👋
It’s nice to meet you.

Sign up to receive awesome content in your inbox, every month.

We don’t spam! Read our privacy policy for more info.

TURYSTYKA – GÓRY – PODRÓŻE – BLOG ISTNIEJE OD II.2012

POSTAW KAWĘ MARKOWI

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pasma Górskie

Translate »