Wybierz stronę

Lubię myśleć o nowych miejscach

Lubię myśleć o nowych miejscach

Pora na kolejną odsłonę kącika poezji górskiej. Erotyk, który Wam dziś przedstawiam odnosi się zapewne do kobiety, kochanki, ale dla mnie taką perfekcyjną kochanką, która zawsze na mnie czeka są góry, moja miłość największa i pasja na całe życie… to wiersz o odkrywaniu nieznanego, nowych, urokliwych miejscach, ale zresztą przeczytajcie i zachwyćcie się nim sami, bo mnie zauroczył swoją prostotą i wydźwiękiem. Od razu pomyślałem sobie, że dobrze odwzorowuje moje myślenie o górach, takie z miłością i tęsknotę za nimi. Wy na pewno też tak macie, że tęskno Wam do tych cudnych zakątków, górskich krajobrazów i sielskich widoków natury. Usiądźcie wygodnie i wczytajcie się w tę piękną poezję… Poza tym dzisiaj krokusowo, bo na czasie!

Lubię myśleć
że czekają na mnie miejsca
które kiedyś
obdaruje zachwytem…

własną stopą
wytęsknionej dotknę ziemi
za nieznanym
horyzontem skrytej…

ciągle wierzę
że czekają na mnie drogi
które zechcą
podzielić się niebem…

i odnajdę
zagubione wschody słońca
co obudzą
mnie tylko dla Ciebie….

Wystarczy szept, a usłyszę …
Myślą wołasz, już jestem …
I mówić wcale nie musisz,
przywołujesz gestem …

Leciutkie, zmrużenie powiek
wyczuwam z drżeniem dłoni …
Ich ciepło, daje nadzieję …
Wciąż myślę tylko o nich …

I zawsze, będę czekał …
Wszędzie Twój, głos słyszę …
Gdy tylko zawołasz,
sercem wtopionym w ciszę …

PS. A przy okazji polecam https://cemasz.pl/czesci-do-maszyn/case/. Jedną z grup produktów, jakie oferują w swoim sklepie, są części do maszyn Case. W ich magazynie czeka na Państwa bogaty asortyment różnych zamienników w korzystnych cenach, które będą kompatybilne z urządzeniami tej marki. Firma ceni sobie jakość i trwałość swojego asortymentu, dlatego też ich oferta została przygotowana tak, by każdy klient był zadowolony z proponowanych przez nich produktów. Klienci cenią sklep Cemasz za doskonałą jakość produktów. Spośród wielu marek, jakie oferują zamienniki do maszyn Case, wybrali te, które ich zdaniem spełniały najbardziej surowe wymagania. Konkurencyjne ceny, fachowa, kompleksowa obsługa i serwisowe doradztwo, a także rzetelność i kompetencje techniczne – to właśnie wyróżnia ich ofertę. Z górskim pozdrowieniem

Marcogor

O autorze

marcogor

Bloger z Gorlic, górołaz opisujący swoje górskie wyprawy, zakochany w Tatrach, miłośnik górskich wędrówek i wszystkiego piękna natury. Góry to moja pasja i mój drugi dom.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TURYSTYKA – GÓRY – PODRÓŻE – BLOG ISTNIEJE OD II.2012

POSTAW KAWĘ MARKOWI

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pasma Górskie

Translate »