Tatry są niezwykłym pięknem

Tatry są niezwykłym pięknem

 

„Tatry nie są zwykłym pięknem, są pięknem ponad inne piękna. Tam, gdzie piękno łączy się z tęsknotą za pięknem, rodzi się miłość. Góry trzeba ukochać, później idziemy w nie jakby oczyszczeni z trosk i problemów, hartujemy zdrowie zmaganiami fizycznymi, a silną wolą często pokonujemy samych siebie. Jeżeli kochamy góry, to wszystko w nich jest piękniejsze, miłość i przyjaźń, sami jesteśmy lepsi. Dlatego idziemy w góry młodzi i starzy i rodzice z zupełnie małymi dziećmi.”

 

„W życiu, tak jak w górach, trzeba zapewnić bezpieczeństwo krokom, aby duch mógł swobodnie szybować ku większym zdobyczom i zanurzyć się w nieskończonych przestworzach wiecznej prawdy.

Schodzimy na dół, trzymając statecznie, cośmy wzięli na górze”

Seweryn Goszczyński

 

O autorze

marcogor

Bloger z Gorlic, górołaz opisujący swoje górskie wyprawy, zakochany w Tatrach, miłośnik górskich wędrówek i wszystkiego piękna natury. Góry to moja pasja i mój drugi dom.

3 komentarze

 1. Hanna

  Często odwiedzam Twoje strony. Chętnie czytam i oglądam przepiękne zdjęcia. Z Twojego blogu dowiaduję się dużo o Tatrach. Pozdrawiam 🙂

  Odpowiedz
 2. Justyna

  Jejku, fantastyczne masz zdjęcia tych naszych Tatr!

  Odpowiedz
 3. Stasia

  Witam-cieszę się,że jesteś i mogę czytać twojego bloga i oglądać twoje zdjęcia-podzielam MIŁOŚĆ DO GÓR!!!!Pozdrawiam wszystkich miłośników gór!!!

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TURYSTYKA – GÓRY – PODRÓŻE – BLOG ISTNIEJE OD II.2012

POSTAW KAWĘ MARKOWI

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pasma Górskie

Translate »