Wybierz stronę

Zmiana kategorii konkursowej w Konkursie na Bloga Roku

Zmiana kategorii konkursowej w Konkursie na Bloga Roku

Stała się rzecz niebywała. Dostałem wczoraj maila od organizatorów, że przenoszą mego bloga do innej kategorii: Podróże. Bo podobno tam lepiej pasuje i to decyzja ostateczna! Inne blogi górskie też zostały przeniesione, z jednym wyjątkiem. Mój blog jest o podróżowaniu, odkrywaniu nowych miejsc, bo to mnie kręci bardzo, ale góry to moja pasja, życie całe i miłość największa, dlatego wystartowałem w kategorii: Pasje i zainteresowania. To zagranie nie fair, nie tylko wobec mnie, ale też wobec innych blogów z tej nowej kategorii, gdyż zrobiono to w połowie głosowania. Mają oni prawo być wkurzeni, bo regulamin jest po prostu nieetyczny, podpunkt dotyczący tego, że można przenosić blogi do innej kategorii w dowolnym czasie trwania konkursu! Cóż biednemu zawsze wiatr w oczy, nie poddaje się jednak i walczę dalej o zwycięstwo. Wiem, że dzięki waszej pomocy, wsparciu tylu wspaniałych ludzi uda się!

Bardzo gorąco proszę więc o dalszą pomoc i szukanie głosów wśród znajomych, którym góry nie są obce i życzliwym okiem spojrzą na moją stronkę. W nowej kategorii na razie  jestem także liderem, ale konkurencja depcze po piętach, więc każdy głos na wagę zwycięstwa. Fajnie byłoby, jakby jakiś blog górski dostał się wreszcie do finału, bo to nobilitowało by naszą aktywność turystyczno- górską, a na to my górołazi w pełni zasługujemy. O słuszności ponownego startu w tym konkursie i walki o zwycięstwo dla całej górskiej blogosfery przekonują mnie wspaniałe zachowania często obcych osób, którzy bardzo pomagają mi w tej rywalizacji. Zacytuje tu dwie wiadomości od takich wspierających czytelników, bo serce rośnie i aż chce się pisać dla takich osób, więcej i mądrzej…

„Witaj – blog uwiódł mnie i oczywiście zagłosuję. Piękne foto, fajne opisy. No i jeżeli Jego „… niebo mieszka w górach..” to ja już dzisiaj chcę do tego nieba serdeczności.”

„z ciekawości zerknęłam…powędrowałam po stronie Twego bloga ..i myk..masz mój głos.Czuje się tu pasję prawdziwą, niekłamaną..i uporządkowanie co bardzo lubię i cenię w ludziach..Kocham góry ale moje serce nie pozwala mi tam włazić…więc oglądam zdjęcia, smakuję to piękno surowe i może jedyne prawdziwe jakie nam zostało na tej naszej biednej planecie..pozdrawiam cieplutko z zimnej Warszawy..”

                         Głosowanie SMS do czwartku 6.II, do godz.12, na nr.7122, w treści tylko: F00568 . Z górskim pozdrowieniem

Marcogor

O autorze

marcogor

Bloger z Gorlic, górołaz opisujący swoje górskie wyprawy, zakochany w Tatrach, miłośnik górskich wędrówek i wszystkiego piękna natury. Góry to moja pasja i mój drugi dom.

2 komentarze

 1. teresakiedrowska

  A ja tam do nich dziś zaglądałam, w sprawie pewnego bloga… I… Wyświetlił się Twój blog w ich „zajawce”, przypominając mi o Tobie :)))
  Pozdrawiam gorąco i życzę wygranej 🙂

  Odpowiedz
 2. Gdynia kwatery

  Racja :). Ja też z tego konkursu trafiłem na ten blog.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TURYSTYKA – GÓRY – PODRÓŻE – BLOG ISTNIEJE OD II.2012

POSTAW KAWĘ MARKOWI

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pasma Górskie

Translate »