Odsłon: 10 539

14 komentarzy


 • Bellart

  Wiesz nie znam Cię ale znam to uczucie ciągłego poznawania…tylko że ja nie pisze o tym na blogu ale opowiadam dzieciakom… ciesze sie że mogę polecać twój blog by rodzice mogli zobaczyć choć na zdjęciach to co ich dzieci widziały na żywo :* Dziękuję

  02 lutego, 2013
 • Gomorra

  Przeczytałam i rozumiem Cię,choć moje Ich poznawanie jest na starcie dopiero.
  Pierwsze spojrzenie,pierwszy bezdech,bicie serca i lęk,że tego nie docenię.Być tam,to powolne odzyskiwanie siebie.Tatry,to moja miłość.Pomimo tęsknoty i wiedzy,że w tym roku nie dane mi będzie spojrzeć IM w oczy,czerpię radość z moich zapasów.Dokładam Twoje i innych spojrzenie ,wtedy lżej mi jest.Piękna to miłość,wzajemna.Daje nie tylko radość życia,ale przede wszystkim stało się moim życiem.Wdzięczność dozgonna,że pozwoliły mi na tę miłość.Któregoś razu,z nizin kamienie wzięłam…na Sarniej ułożyłam w podzięce.Zrozumiałam,że nie mogę wciąż brać i brać.Trzy kamienie w intencji moich najbliższych.Moje miłości,moje problemy,ból i strach są Gór udziałem.
  „nie zaliczam” szczytów,ja je po prostu i zwyczajnie pokochałam.Ta droga na szczyt to moje spełnienie,czasem i Droga Krzyżowa,a czasem proszę Boga idąc w słońca ramieniu o dobro dla bliskich.
  Każdy z nas ma swoją drogę,ja mojej nie zamnienię.Poznałam,pokochałam ….dziękować nie przestanę.Moja droga na szczyt-moim życiem !!!

  02 lutego, 2013
 • Krzysztof

  Pieniny się nigdy nie nudzą. 🙂 A widoki z Trzech Koron są zawsze imponujące. 🙂

  Pozdrawiam 🙂

  02 lutego, 2013
 • Gomorra, zdecydowanie powinnaś pisać bloga, tak pięknie potrafisz myśli ubrać w słowa..
  Bellart dobrze, że rodzice widzą to po naszym powrocie, bo by nas nie puścili…:D

  02 lutego, 2013
 • Gomorra

  Marku,dziękuję….ale żeby pisać jak TY- potrzeba mi Gór częściej,a ja mam ICH nazbyt mało.
  Dobrze wiesz,że pisze się sercem 🙂
  Pozdrowionka i dziękuję za Tatry,Pieniny, …za całe Ich piękno!

  02 lutego, 2013
 • Ania.

  zdjęcia niesamowite ! 😉

  03 lutego, 2013
 • jd

  No no, ja tez preferuje gorski styl zycia 🙂 Poki sil starczy…

  04 lutego, 2013
 • Andrzej

  Lifestyle dla jednych, hobby dla innych. Tak duża ilość turystów w sezonie letnim to już chyba moda.Spotykam wielu takich którzy będąc pierwszy raz w Tatrach /a może również ostatni/ zaliczając biegiem dwutysięczniki spiesząc się na powrotny pociąg. Wrócą???

  05 lutego, 2013
 • ela

  Andrzeju ,nie wszyscy wrócą ,ale wróca .Ja ciągle wracam od ponad trzydziestu lat 🙂

  06 lutego, 2013
 • Beata

  Góry są dla mnie sensem życia. Nie wyobrażam sobie siebie bez nich. To nie tylko styl bycia, to cała ja. Cisza górska daje mi wewnętrzny spokój, szczęście. Góry uczą mnie pokory, dają siłę, by przetrwać życiową codzienność. Widok ze szczytu nawet gdy podziwiam go samotnie jest moją wolnością. Często żałuję, że ta chwila nie może trwać wiecznie. Kocham „wyrypy”. To jest niesamowite uczucie, gdy padam ze zmęczenia, wściekam się na siebie i niczemu winne góry. Mimo braku sił na ustach mam uśmiech. Serce rozsadza niepojęta radość Im bardziej jestem zmęczona i bardziej szczęśliwe mam oczy wiem, że wyprawa była super udana.

  03 kwietnia, 2013
 • Łukasz

  Niezłe zdjęcia…

  29 kwietnia, 2013
 • schroniska górskie

  Zawsze znajdą się tacy którzy robią różne rzeczy na popis, to dlaczego chodzenie po górach nie może też takie być. Nie oceniam nikogo, Góry albo się nosi w sercu albo nie, nie ja będę z tego rozliczać! Bo czy jest na to jakiś sposób?

  09 maja, 2013
  • chodze po górach ponad dwadzieścia lat i myślisz, że robię to, żeby się popisać? popisywać to się można autem przed kolegami…kto raz zasmakował gór, ten wraca do nich z miłości, każdy wędrowiec wie ile to trudu kosztuje, przez prawie 20 lat byłem incognito, rok temu namówiono mnie, żeby dzielić się swą pasją z innymi, czy to coś złego?

   09 maja, 2013
 • Mirka

  I bardzo dobrze, że Cię namówiono, Marku!! Pisz dalej, szczególnie dla nas, tych co nie są tak często w górach, jakby chcieli…

  15 marca, 2014

Skomentuj


Copyright © <a href="http://szablonywordpress.pl">Szablony Wordpress</a>
!
Translate »
www.VD.pl