Znajdź znajomych na wypady w góry

Znajdź znajomych na wypady w góry

Ostatnio świat tak się szybko zmienia, że człowiek nie nadąża za wszystkim. Internet, komunikatory, wszelakie social media zastępują nam prawdziwe życie. Ja nie mam z tym problemu, ale wiele osób ciężko wyciągnąć z domu na jakąkolwiek aktywność. Znam to z autopsji, gdyż dla wielu z moich kolegów, największy wysiłek na jaki są w stanie się zgodzić, to dojście do najbliższego pubu. Na szczęście jest wiele osób, które lubi aktywne spędzanie czasu i takimi osobami się otaczam. Stworzyłem nawet własną grupę górską, pełną wspaniałych ludzi, z którymi mogę umawiać się na wspólne wyjazdy na górskie wędrówki. Jeśli Wy macie z tym problem i nie możecie znaleźć współtowarzyszy na górskie wypady, czy do innych rodzajów aktywności możecie skorzystać z nowego projektu jaki znalazłem ostatnio w necie.

Chodzi mi o stronę http://na-kawe.net/, dzieki której możemy umówić się na różne sposoby spędzania wolnego czasu i znaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach, czy odszukać pokrewne dusze, mające bliskie nam pasje. Sam zarejestrowałem się tam, tworząc swój profil, gdyż od dawna, na różne sposoby próbuje promować turystykę górską i wędrówki po szlakach wszystkich pasm górskich w kraju i nie tylko. Jako, że uwielbiam podróże i jestem także krajoznawcą, którego interesują wszystkie ciekawostki i cuda natury zamierzam również poprzez tę, nowo poznaną stronę reklamować aktywny styl życia. Was zapraszam także do rejestracji na tym portalu, jeśli nie macie z kim aktywnie spędzać wolnego czasu. Możemy tam szukać znajomych w waszym  mieście, mających wspólne z wami hobby. A nowe znajomości można rozpocząć od przysłowiowej kawy…  Zachęcam więc do odwiedzenia tej strony i wyszukania nowych znajomych do wspólnych wycieczek górskich, jesli takowych wam brakuje obecnie. Zobaczcie na przykład tu . Myślę, że to ciekawa i ze wszech miar potrzebna inicjatywa. Zresztą każdy pomysł, żeby wyciągnąć ludzi sprzed komputerów i telewizorów na świeże powietrze jest bardzo pożyteczny. Z górskim pozdrowieniem

Marcogor

O autorze

marcogor

Bloger z Gorlic, górołaz opisujący swoje górskie wyprawy, zakochany w Tatrach, miłośnik górskich wędrówek i wszystkiego piękna natury. Góry to moja pasja i mój drugi dom.

3 komentarze

 1. Pitcairn

  Hej,

  Bardzo fajny blog. Masz od nas jeden punkcik w konkursie Blog Roku:)

  Pozdrawiamy,
  Republika Podróży

  Odpowiedz
  • marcogor

   dziekuje i pozdrawiam również

   Odpowiedz
 2. ela1989

  Naprawdę ciekawa inicjatywa z tym portalem. Polecam!

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TURYSTYKA – GÓRY – PODRÓŻE – BLOG ISTNIEJE OD II.2012

POSTAW KAWĘ MARKOWI

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pasma Górskie

Translate »